GDZIE MIESZKA SEKS?

gdzie mieszka seks_okladkaNOWOŚĆ!

Irena A. Stanisławska, Piotr Pałagin

Wydawnictwo WENA, Poznań 2015

Cena:  39,90 zł

 

Mamy okazję  uczestniczyć w swobodnej, lekkiej, często dowcipnej wymianie zdań, w którą Autor wnosi wszechstronny, całościowy ogląd ludzkiej seksualności […]. Otrzymaliśmy ze wszech miar pomocną, odważną, inspirującą i pobudzającą do dyskusji książkę o tym, o czym ciągle nie potrafimy mówić i z czym sobie od wieków nie radzimy.

Ze wstępu Wojciecha Eichelbergera

 

Nareszcie książka, w której nie o technice, moralności, konieczności, ale o energii seksualnej, która łączy cielesność, psychikę i emocje […]. Pałagin obala mity, fałszywe przekonania dotyczące życia seksualnego i przypomina prawdy oraz zasady, które w naszej kulturze zostały zapomniane.

Dr Joanna Heidtman

 

Gdzie mieszka seks? to książka, której jeszcze nie było i która, choć jest łatwa w odbiorze, zmusza czytelnika do głębszego zastanowienia się nad sobą. To obowiązkowa lektura dla wszystkich: młodych, starych, naukowców, robotników, wierzących i niewierzących. Bo każdy z nas jest człowiekiem. A seks jest tym, co łączy ludzi.

 

Piotr Pałagin – psychoterapeuta, lekarz, homeopata, astrolog. Działa niekonwencjonalnie. Ponad zasady i wszelkie normy stawia prawa natury i głos duszy. Na człowieka patrzy holistycznie, a swoimi autorskimi metodami uzdrawia zarówno ciało, jak i psychikę. Zadowolony z życia mąż i ojciec gromadki dzieci.

 

Irena A. Stanisławska – dziennikarka, pasjonatka psychologii i propagatorka holistycznego podejścia do życia. Współautorka książek m.in. z Wojciechem Eichelbergerem, Dorotą Krzywicką, Alanem Starskim i Dorotą Zawadzką.

 

 

 

kup teraz na : www.krainazdrowia.com.pl