Alchemia Obfitości

Alchemia Obfitości + płyta CD

Autor: dr Rick Jarow
Tytuł: ALCHEMIA OBFITOŚCI. Sztuka realizacji marzeń
Ilość stron:  100
Wymiary:  145 x 205
Oprawa:   broszurowa
ISBN:   978-83-930027-2-6
Wydawnictwo Wena 2010
Tłumaczenie:  Krzysztof Witalewski
Tytuł oryginału:   Alchemy of Abundance
Cena:   44 zł

Kup książkę w Krainie Zdrowia

Czy kiedykolwiek poczułeś magię uczucia, że jesteś we właściwym miejscu, we właściwym czasie i swobodnie współdziałasz z wszechświatem? Jeśli tak, to doznałeś tego, co Rick Jarow nazywa „Alchemią Obfitości” – połączenia wewnętrznej mocy i zewnętrznego doświadczenia, które przemienia „nieszlachetny metal zastygłego życia” w złoto pełnego i otwartego udziału w każdej odsłaniającej się przed Tobą chwili. Oto jest sekret obfitości, która nie polega na gromadzeniu materialnych wygód, ale wyzwoleniu od strachu przed niedostatkiem dzięki wrodzonej odwadze, z której zrodzi się Twoja prawdziwa ludzka ekspresja. W Alchemii Obfitości Jarow odkrywa przed nami cud, który objawia się nam, gdy zestroimy swoje wewnętrzne energie – swoją pasję, swoją kreatywność, uwagę i wolę – z potęgą samego wszechświata, aby zamanifestować swój niepowtarzalny cel. Poprzez szereg głębokich ćwiczeń i prowadzonych wizualizacji, zbadasz dwanaście konkretnych obszarów życia, od pracy poprzez duchowość i związki aż do zdrowia. Zbudujesz także swoją własną Mandalę Manifestacji, która rozjaśni i nada moc spełnienia temu, co pragniesz, aby zaistniało. Dzięki temu potężnemu narzędziu, wzmocnisz swoją wiarę w siebie … rozwiniesz swoją cierpliwość i hojność … odnajdziesz właściwą równowagę między „pracą i zabawą” … i osiągniesz harmonię pomiędzy swoimi własnymi celami, a planem, który przygotował dla Ciebie wszechświat.

Duchowe mistrzostwo nie polega na szybowaniu w innych wymiarach czy umiejętności wielogodzinnego medytowania w pozycji kwiatu lotosu. Oznacza, że dzieje się tak, jak chcemy, bo potrafimy panować nad materią. Jest ona zmienna i plastyczna, posłusznie ulegająca naszym myślom. Jest energią, nad którą możesz bezapelacyjnie przejąć władzę i tym samym zacząć kierować swoim życiem tak, by doświadczać obfitości na każdym jego poziomie. Możesz się tego nauczyć, oddając się prowadzeniu Ricka Jarowa, amerykańskiego doradcy życiowego, który błyskotliwie łączy duchową mądrość Wschodu z psychologią jungowską i wywodzącą się z niej psychologią zorientowaną na proces, a także korzysta z wiedzy astrologicznej. Ciekawa eklektyczna mieszanka. Gdy przeczytasz jego książkę o sztuce realizacji marzeń, poczujesz, czym jest prawdziwa obfitość. To głębokie poczucie, że jesteś bezpieczny, że nie musisz bać się nikogo ani niczego. Możesz cieszyć się życiem z jego wszystkimi przyjemnościami, zapominając o czymś takim jak brak. Wydaje się zbyt proste? Kreowanie obfitości jest proste, chociaż nie jest łatwe. Nie zapanujesz nad własnym kontem oraz życiem, jeśli nie poznasz siebie oraz praw rządzących wszechświatem. Dopiero wówczas będziesz wprawnie władać czarodziejską różdżką, odmieniającą rzeczywistość. Jest nią twoje wnętrze. Rick Jarow napisał poradnik właśnie na ten temat. Czytając go, przekonasz się, jak istotne jest odważne podążenie za swoimi głębokimi procesami psychicznymi. Rick uczy, że dopiero spojrzenie w oczy rozczarowaniom, lękom, temu co dzieje się tu i teraz sprawia, że odzyskujemy pewność siebie nieodzowną do tego, żeby skutecznie połączyć się z energią materii. Ważny też jest szacunek do życia, uczucie wdzięczności za jego dary, równoważenie energii yin i yang, poczucie zakorzenienia się. Gdy podejmiesz pracę wewnętrzną, zajdzie alchemiczna przemiana – obiecuje autor. Wewnątrz i na zewnątrz. W swojej książce, krok po kroku, Rick prowadzi Cię ku twojej własnej mocy. Razem z książką otrzymujesz płytę CD z 14 wizualizacjami, które przeniosą Cię do „Mandali Manifestacji”i pomogą Ci uzdrowić poszczególne sfery życia, m.in.: finansową, uczuciową, seksualną, duchową, rodzinną. W każdej z nich możesz cieszyć się nieograniczoną obfitością! Zaproś ją do swojej codzienności. Miej śmiałość otworzyć się na dobrobyt.

Książka została wydana razem z płytą CD „Mandala Manifestacji”

14 prowadzonych wizualizacji „Mandala Manifestacji” obejmuje:

• Pieniądze – uzyskiwanie obrazu własnego optimum finansowego,

• Maszyny – jak wykorzystać narzędzia ze swojego środowiska, jako rozwinięcie swojej twórczej energii,

• Głębia – rozumienie własnych energii cienia i tego, jak nasze marzenia wpływają na marzenia innych,

• Wizja – jak dostrzec swoje powołanie, jako plan na lepszą przyszłość dla wszystkich i jeszcze więcej,

DR RICK JAROW jest alternatywnym doradcą zawodowym, profesorem religioznawstwa w Vassar College i autorem licznych książek, m.in. „Antykariera. W poszukiwaniu pracy życia” oraz „In Search of the Sacred: A Pilgrimage to Holy Places”. Jego cieszące się międzynarodowym uznaniem seminaria, oparte o lata badań i praktyk obejmujących tradycje Wschodu i Zachodu, poświęcone są przekładaniu wewnętrznego, intuicyjnego doświadczenia na efektywne działanie w zewnętrznym świecie.

Spis treści:
Rozdział pierwszy: Czym jest obfitość?
Rozdział drugi: Bramy świątyni piękna
Rozdział trzeci: Wyzwania Alchemii Obfitości
Rozdział czwarty: Styl życia oparty na obfitości
Rozdział piąty: Mandala Manifestacji
Rozdział szósty: Tworzenie społeczeństwa obfitości