Spotkanie autorskie

SPOTKANIE AUTORSKIE Z PIOTREM PAŁAGINEM28 czerwca 2015 r. o godzinie 17:00, księgarnia Tarabuk w Warszawie

Jedyną naszą wolnością na Ziemi, w tym bardzo mocno uwarunkowanym świecie, jest wybór partnera do miłości.

„W seksie wszyscy są równi, wszyscy mogą mieć takie samo przeżycie. To, że człowiek ma władzę czy pieniądze, nie oznacza, że jest lepszym kochankiem. Miłości ani orgazmu nie kupisz.

Seks, orgazm to jedyna sfera wolności, którą człowiek ma w otaczającym go świecie. A wolność jest największym pragnieniem człowieka…”. (fragment książki „Gdzie mieszka seks?”)

Prawdziwa gratka dla miłośników tematu seksu, ale także dla tych, którzy są seksem rozczarowani – spojrzenie na ludzką seksualność okiem Piotra Pałagina. Seksualność widziana okiem lekarza, psychoterapeuty i bioenergoterapeuty. Rozmowa o naturze, identyfikacji z własną płcią, impotencji, oziębłości i orgazmie. O rytmie i energii seksualnej. O kontakcie z własną seksualnością…

Dla niektórych to temat tabu, ale warto rozmawiać i warto wiedzieć jak najwięcej, ponieważ ta sfera życia bardzo znacząco wpływa na nasze zdrowie i poczucie szczęścia. Nie zdajemy sobie bowiem sprawy, że u podstaw wielu problemów leżą zaburzenia seksualności.

„Gdzie mieszka seks?” – książka wydana nakładem Wydawnictwa Wena Studio Twórczej Ekspresji, to jedna z niewielu na rynku wydawniczym pozycji odnosząca się do tego jakże dla nas wszystkich ważkiego tematu. I bardzo potrzebna. Potwierdzają to psychologowie i psychoterapeuci udzielający jej rekomendacji.

Piotr Pałagin – lekarz homeopata, psychoterapeuta, doradca biznesu, seksuolog, astrolog i mag w 17. pokoleniu. W swojej praktyce wykorzystuje z jednej strony ściśle racjonalną wiedzę, a z drugiej – metafizyczną i przyrodniczo-filozoficzną symbolikę. Jego wiedza i umiejętności pomogły już wielu ludziom, a jego publikacje są dopełnieniem praktyki terapeutycznej.
Irena A. Stanisławska – dziennikarka, pasjonatka psychologii i propagatorka holistycznego podejścia do życia. Współautorka książek m.in. z Wojciechem Eichelbergerem, Dorotą Krzywicką, Alanem Starskim i Dorotą Zawadzką.