Dzień Poza Czasem – Galaktyczne Święto

Dzień Poza Czasem – Galaktyczne Święto

DZIEŃ POZA CZASEM
GALAKTYCZNE ŚWIĘTO
25 lipca 2007 g. 19:00-22:00
Delfin Wellness, Al. Nadwiślańska 96, Józefów
Cena: bilet normalny 20zł, ulgowy 10zł (dla studentów, emerytów i rencistów, stałych klientów)

Prowadzą:
Irena Galińska, Phil Gruber i Matawa

ZAPISY:               0601 567 181          lub               0693 160 910        

 

Większość ludzi w dzisiejszych czasach wyraźnie czuje, że coś przełomowego pojawiło się na horyzoncie. Jest to czas kiedy płaszczyzna naszego układu słonecznego jest w jednej linii z płaszczyzną naszej galaktyki, Drogi Mlecznej. JESTEŚMY JUŻ W TRAKCIE ZMIAN ENERGETYCZNYCH BEZ ŻADNEGO PRECEDENSU W ZNANEJ HISTORII!

Czym jest Dzień Poza Czasem?
Jest to 365. dzień roku w kalendarzu Majów. Kalendarz ten dzieli rok na 13 równych miesięcy po 28 dni każdy, dających w sumie 364 dni. Kończy się on 24.07., a 25 lipca znany jest jako DZIEŃ POZA CZASEM i dosłownie nie jest żadnym dniem tygodnia, ani żadnym dniem miesiąca! Nowy rok zaczyna się dokładnie następnego dnia! To właśnie czas i okazja aby zjednoczyć ludzkość u wrót nowej ery planetarnego pokoju i uczcić nas samych i siebie nawzajem jako zindywidualizowane przejawy boskości, którymi jesteśmy tu na Ziemi! Czas radości, wdzięczności za wszystkie dary ducha, poddania się, głębokiej wiary… i zabawy!!!
Dzień Poza Czasem obchodzi się na całym świecie od 1992 r. jako dzień darowania długów, przeprosin i wybaczenia, uczczenia życia poprzez sztukę i naturę oraz głoszenia prawdy, że „Czas jest sztuką!”. To dzień doświadczenia prawdziwej wolności w 4-wymiarowym czasie… czas przywołania świadomości i prawdziwej manifestacji nieskończonego dobrobytu i dostatku, w miarę jak wkraczamy w Galaktyczny Nowy Rok 26 lipca!!
Oficjalną flagą Dnia Poza Czasem jest Sztandar Pokoju. Flagę tą wywiesza się w 71 miastach w samej Brazylii, gdzie dzień ten jest uznany za oficjalne święto. W Japonii ten symbol widniał na ponad 100 festiwalach z tej okazji.
Taki festiwal, na dużą skalę, odbędzie się w Polsce po raz pierwszy w tym roku, w Warszawie! Poprowadzą go Phil Gruber, najlepszy nowojorski nauczyciel metafizyczny, o którym Judy Humphreys Satori powiedziała „Jest oddanym nauczycielem, który całkiem poświęca się celowi dawania ludziom siły, by stali się wszystkim, czym mogą być. Jego wiedza na temat ‘drogi do domu’ i tego jak tam dotrzeć jest naprawdę rozległa.” oraz Matawa Wendelin Keller, który łączy doświadczenia Europejczyków z pierwotną tradycją Afryki.
W tej obfitującej we wrażenia i wciągającej prezentacji multimedialnej, z użyciem światła, dźwięku, ruchu i tańca, przenikniemy najgłębiej skrywane tajemnice świadomości i stworzenia, jak dawni alchemicy przekształcimy i przetworzymy wszystko co nam nie służy, i wkroczymy w to, co JRR Tolkien nazwał 4tą Erą Ludzkości!

TO BARDZO WYJĄTKOWE WYDARZENIE OBEJMIE:
*MEDYTACJĘ TĘCZOWEGO MOSTU
*CEREMONIĘ POWSZECHNEGO PRZEBACZENIA
*MULTIMEDIALNY KONCERT UZDRAWIANIA POPRZEZ SZTUKĘ I DŹWIĘK, DLA ZBLIŻENIA SIĘ DO JEDNOŚCI, POKOJU I WIELOWYMIAROWOŚCI
*SPECJALNĄ PROCEDURĘ, MAJĄCĄ NA CELU DAROWANIE WSZELKICH NALEŻNOŚCI, ABY WSZYSTKIE ISTOTY MOGŁY ROZPOCZĄĆ NOWY CZAS BEZ OBCIĄŻENIA
*WPROWADZENIE DO HARMONIZACJI Z NATURALNYM RYTMEM CZASU – MEDYTACJA
*SPECJALNĄ CZĘŚĆ KU PAMIĘCI NICHOLASA ROERICHA, MISTYKA, WIZJONERA I ODKRYWCY.