Taniec duszy

Książka „Taniec duszy” –  
PanEuRytmia Petera Deunov w przekazie Ardelli Nathanael

 

Recenzje czytelników:

 

Phyllis Thorpe, instruktor PanEuRytmii:
Wartościowa książka Ardelli Nathanael „Taniec duszy” dostarcza użytecznych informacji wszystkim tym, którzy zanurzeni są w pięknie, mocy i magii PanEuRytmii. Autorka krok po kroku podaje szczegółowe opisy i ilustracje wszystkich momentów. Dodaje do nich zrozumiałe komentarze dotyczące głębszego znaczenia poszczególnych gestów. Jej nauki są owocem wieloletniego doświadczenia w prezentowaniu tego tańca oraz w praktykowaniu go wspólnie z setkami ludzi na całym świecie. Kiedy ja zacząłem nauczać PanEuRytmii, pomysły i metody zawarte w „Tańcu duszy” okazały się dla uczniów bardziej pomocne niż ich osobiste doświadczenie tańca. Książka zawiera wartościowe wskazówki, które pozwalają uczącym się tańca pogłębiać radość i poczucie wolności, których doświadczają podczas świadomego wykonywania prostych ruchów. Tancerze powoli i systematycznie odkrywają tkwiące w PanEuRytmii możliwości przemiany ich własnego życia. „Taniec duszy” zawiera piękne i wartościowe wprowadzenie do duchowej ekspresji, która jest najlepszym sposobem przygotowywania nas samych do wkroczenia w nowe tysiąclecie.

 

LaUnaHuffies, Autorka „Uzdrów sam siebie światłem: Jak połączyć się z Anielskimi Uzdrowicielami”:
Ardella Nathanael jest tancerką w najwyższym znaczeniu tego słowa. Jej książka to wspaniały ilustrowany przewodnik po PanEuRytmii – radosnej sekwencji tanecznej, która otwiera serce, umysł i ciało i naśladuje rozbudzający i ożywiający taniec Aniołów Boskiej Miłości.

 

Don G. Campbell, autor “Ryku milczenia”:
PanEuRytmia pozwala osiągnąć poprzez ruch stan nieustannej modlitwy, medytacji i dziękczynienia. Proste ruchy, które mają swoje istotne znaczenia, pozwalają osiągnąć jasność umysłu, harmonię ciała i świadomą duchowość. To wspaniała książka, Ardella Nathanael przekazuje w niej myśl Petera Deunov o mocy muzyki i tańca.

 

Gordon Davidson, autor „Duchowej polityki” i „Budowniczych świtu”, przewodniczący Związku Wizjonerów(?) w Waszyngtonie: W „Tańcu duszy” Ardella Nathanael przekazuje nam klucz do świętego tańca i muzyki, dzięki którym doświadczymy połączenia z naszym Kosmicznym Źródłem. PanEuRytmia wyłania się z Duchowej Hierarchii, wiecznie obecnej rzeki inspiracji, która podtrzymuje życie na naszej planecie. Każdy, kto praktykuje przedstawiony w tej książce taniec radości i mądrości, dozna przemiany własnej energii i odczuje intensyfikację własnego życia, podniesionego do rangi wszech-Życia.