THE JOURNEY, Podróż – niezwykły przewodnik ku uzdrowieniu twojego życia i osiągnięciu pełnej wolności

book_the_journey

Brandon Bays, Podróż (THE JOURNEY)
Podróż – niezwykły przewodnik ku uzdrowieniu Twojego życia i osiągnięciu pełnej wolności

Podróż „The Journey” to książka o Wolności. Głęboko z naszego wnętrza wzywa nas ogromny potencjał, byśmy otworzyli się na Radość, Wolność i Miłość, które kryją się w środku nas. Ta obecność woła, byś właśnie teraz wrócił do domu… Abyś odbył Podróż, bo pragnie Cię wyzwolić. Każdy z nas ma problemy,  które  nas ograniczają albo sprawiają,  że czujemy się uwięzieni… Słyszymy szept duszy, kiedy nas wzywa, ale mamy wrażenie, że nie jesteśmy w stanie dosięgnąć jej wspaniałości. Zamiast tego czujemy się w jakiś sposób blokowani, zatrzymywani, ograniczeni przez strach, lęk, depresję, żal, ból, niepokój… Może to coś tak prostego, jak  poczucie, że w życiu musi chodzić o coś więcej, albo coś bardziej złożonego, jak uczucie kompletnej porażki… Coś tak destrukcyjnego, jak nałóg albo tak groźnego dla życia, jak poważna choroba.

Nieważne  jak  głęboki  jest  Twój problem i  jak  długo z nim walczyłeś – pamiętaj, że masz możliwość stać się absolutnie wolnym, pełnym i uzdrowionym. Jesteś w stanie dotrzeć do pierwotnej przyczyny lęków, traum i chorób, rozwiązać wszelkie problemy i pozbyć się ich całkowicie… Wyzwolić się, by przeżywać życie na miarę najwyższego potencjału, jako pełną ekspresję swojego prawdziwego ja.

Chcesz poznać historię kobiety, która w sześć tygodni dokonała samouzdrowienia guza macicy wielkości piłki koszykowej? Bez żadnych leków ani operacji. Kobiety, która nie poddała się, gdy półtora roku później spłonął jej nieubezpieczony dom? Kobiety, która z odwagą przyjęła swój rozrywający serce żal, kiedy niedługo potem okazało się, że jej ukochany mąż ma romans a jedyna córka zerwała z nią kontakt? Książka „The Journey” jest nie tylko opowieścią o przełomowych traumatycznych momentach w życiu Brandon Bays, będącą dowodem potęgi ludzkiej istoty. Jest to również zapis powstawania unikalnej metody terapeutycznej – „Podroży Emocjonalnej”. Brandon Bays, odpowiadając na wezwanie swojej duszy, która wołała do niej poprzez chorobę i dramaty życiowe, mogła stworzyć skuteczny program całkowitego uzdrawiania na poziomie fizycznym i emocjonalnym. Znalazła sposób, jak pozbyć się wewnętrznych blokad, oddzielających nas od zdrowia, miłości, radości, błogiego spokoju. Od poczucia, że mieszka w nas boskość. Brandon Bays jest wiarygodną ekspertką, która poprzez kartki swojej książki, uczy jak odważyć się na głęboki transformujący proces. Ona wie, w jaki sposób dotrzeć do samego źródła problemu, do pierwotnych wzorców tkwiących w pokładach nieświadomości, by całkowicie oczyścić się. Historia Brandon Bays oraz seminaria „Podróży Emocjonalnej”, które prowadzi, jeżdżąc po całym świecie, jest niepodważalnym dowodem na to, że istnieje w nas nieskończona mądrość, wyższa inteligencja, nieposkromiona siła, która wiedzie ku prawdziwej wolności od bólu i ograniczeń. Jest ona większa od najpoważniejszej choroby czy najbardziej skomplikowanego problemu. Wystarczy jej zaufać, całkowicie poddać się. Wiedzieć, że jest wyższy porządek rzeczy.  Droga ku wolności wiedzie przez dosyć ciemny tunel, w którym spotykamy się z wypartymi uczuciami. Ogromnym lękiem, że nie przetrwamy, wstydem, że jesteśmy nikim, wściekłością, że ktoś nam coś zabiera, zazdrością, kryjącą strach, że zostaniemy opuszczeni. Brandon wie, jak ich dotknąć, by uwolnić ich stłumioną energię. O tym pisze, a na końcu książki podaje praktyczne narzędzia, dzięki którym przejdziesz przez ten proces. Wyjdziesz bez programów ego, które nie są prawdą o tobie. Bo nie jesteś ani swoim ciałem, ani dobrami materialnymi, czy relacjami, romansami lub stylem życia, jaki prowadzisz. Jaka jest Twoja prawda? Poznasz ją, gdy tak jak Brandon Bays, wyruszysz w podróż, aby spotkać się ze swoją duszą. Po co? By w sobie i wszędzie móc odnaleźć żywą lśniącą energię wiecznej miłości. Brandon Bays przekonuje, ze tylko z nią warto brać ślub.

Brandon Bays – nowatorska nauczycielka rozwoju osobistego, która wie jakie połączenia ma umysł z ciałem i potrafi poprowadzić człowieka ku prawdziwemu „ja”. Pionierka i propagatorka unikalnej metody „Podróż Emocjonalna”, która pozwala na życie najlepszą wersją siebie zgodną z najwyższym potencjałem. Amerykanka, której największym pragnieniem serca i celem duszy, jak sama pisze, jest służenie Prawdzie. Mieszka w Anglii.