Drama in Action

 

Krzysztof Wirpsza i Kinga Maruszczak

 zapraszają na rewelacyjny kurs języka angielskiego dla młodzieży w formie warsztatów teatralnych:

  
DRAMA IN ACTION
TEATR W AKCJI
 warsztaty teatralne po angielsku dla młodzieży
 2-6 sierpnia 2010
Poznań
Wierzymy że młodzież może uczyć się języka angielskiego z entuzjazmem i determinacją. Tam, gdzie jest entuzjazm, nie ma przymusu i tym samym oporu. Dlatego należy stworzyć odpowiednie warunki, aby nauka języka była osobistą podróżą do odkrywania i wyrażania siebie takimi jakimi jesteśmy.
Nasza Dewiza to:
Fun and Body must go along with English
(Zabawa i Ruch muszą towarzyszyć nauce Angielskiego)
Metoda FunBodyEnglish została opracowana przez Krzysztofa Wirpszę w oparciu o dramę J. Moreno, Odyseję Umysłu S. Micklusa oraz arteterapię podczas wieloletniej pracy z młodzieżą i dorosłymi w Indiach, Włoszech oraz Polsce. Metoda opiera się na nauce języka angielskiego przez twórczą zabawę, podczas której grupa wspólnie wymyśla i inscenizuje zabawne przedstawienie teatralne. W celu pobudzenia prawej, twórczej, półkuli mózgu, stosujemy pantomimę, improwizację, plastykę, taniec ekspresyjny i rozmaite gry towarzyskie. Do zadań twórczych należy wspólne pisanie wierszy oraz piosenek oraz praca z głosem. Stałym elementem metody są skecze, etiudy aktorskie i wizualizacje, w trakcie których bawimy się, spędzając przyjemnie czas, a jednocześnie intensywnie praktykując angielskie słowa i zwroty.
Zapraszamy młodzież na warsztaty teatralne w języku angielskim prowadzone metodą FunBodyEnglish. Od uczestników wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację (niezależnie od stopnia w szkole).

Całodzienne warsztaty z przerwą na obiad będą prowadzone głównie w języku angielskim, z naciskiem położonym przede wszystkim na swobodne wyrażanie myśli i emocji, a nie na poprawność językową. Nauka słów i zwrotów przebiegać będzie naturalnie, przez porozumiewanie się uczestników w czasie zajęć , a także realizację konkretnych zadań twórczych, zakończonych wystawieniem sztuki przed publicznością.

ZDJĘCIE!!!!!!!!!!
Prowadzący warsztaty to osoby z doświadczeniem w pracy z młodzieżą i realizacji warsztatów teatralnych oraz wykładowym angielskim. Krzysztof Wirpsza jest dyplomowanym nauczycielem jęz. angielskiego, twórcą metody FunBodyEnglish
http://www.funbodyenglish.pl/, trenerem Odysei Umysłu i rozwoju osobistego. Przez wiele lat podróżował po świecie i poszukiwał swojej drogi życia. Jego hobby to pisanie, głównie prozy, okazjonalnie poezji. Jest przekonany, że ogromne znaczenie w szybkości przyswajania materiału w nauce języka ma umiejętne zastosowanie Wyobraźni i Emocji. Od kilku lat prowadzi w Polsce warsztaty technik komunikacyjnych min. innymi metodą Sedony i Diad Komunikacyjnych http://yestem.3wm.pl/?p=14#more-14 .
ZDJĘCIE!!!!!!!!!!!!!!
Kinga Maruszczak, matka dwójki nastolatków, od wielu lat działa w organizacjach młodzieżowych i prowadzi warsztaty odkrywania swojego potencjału i realizacji marzeń w praktyce metodą facylitacji. Realizowała różnorodne projekty artystyczno-ekologiczne, lokalne i międzynarodowe z młodzieżą z całego świata, między innymi w ramach Międzynarodowej Sieci Ekoklubów www.ecoclubes.org czy Stowarzyszenia Przyjaciele Pięknej Ziemi www.pieknaziemia.pl
Polecamy gorąco książkę: Przyszłość dla młodzieży
Omraama Mikhaela Aivanhova

więcej>>

  

 

Czas trwania: 2-6 sierpnia 2010

na miejscu wyżywienie,

Miejsce: ul. Nowina 36, Poznań
Cena: 300 zł od osoby (z wyżywieniem)
Kontakt do organizatorów: 511479704

Informacje i zapisy:

 

Zapraszamy serdecznie

zespół WENY