Gdzie mieszka seks?

gdzie mieszka seks_okladka

NOWOŚĆ!

Autorzy: Irena A. Stanisławska, Piotr Pałagin
Tytuł: GDZIE MIESZKA SEKS?
wydanie: I
format: 135 x 205 mm
oprawa: miękka
stron: 224
ISBN: 978-83-7554-181-6

Wydawnictwo Wena 2015
cena: 39,90 zł

Kup książkę

Mamy okazję swobodnie uczestniczyć w swobodnej, lekkiej, często dowcipnej wymianie zdań, w którą Autor wnosi wszechstronny, całościowy ogląd ludzkiej seksualności […]. Otrzymaliśmy ze wszech miar pomocną, odważną, inspirującą i pobudzającą do dyskusji książkę o tym, o czym ciągle nie potrafimy mówić i z czym sobie od wieków nie radzimy.

Ze wstępu Wojciecha Eichelbergera

 Nareszcie książka, w której nie o technice, moralności, konieczności, ale o energii seksualnej, która łączy cielesność, psychikę i emocje […]. Pałagin obala mity, fałszywe przekonania dotyczące życia seksualnego i przypomina prawdy oraz zasady, które w naszej kulturze zostały zapomniane.

Dr Joanna Heidtman

 Gdzie mieszka seks? to książka, której jeszcze nie było i która, choć jest łatwa w odbiorze, zmusza czytelnika do głębszego zastanowienia się nad sobą. To obowiązkowa lektura dla wszystkich: młodych, starych, naukowców, robotników, wierzących i niewierzących. Bo każdy z nas jest człowiekiem. A seks jest tym, co łączy ludzi.

 

Piotr Pałagin – psychoterapeuta, lekarz, homeopata, astrolog. Działa niekonwencjonalnie. Ponad zasady i wszelkie normy stawia prawa natury i głos duszy. Na człowieka patrzy holistycznie, a swoimi autorskimi metodami uzdrawia zarówno ciało, jak i psychikę. Zadowolony z życia mąż i ojciec gromadki dzieci.

Irena A. Stanisławska – dziennikarka, pasjonatka psychologii i propagatorka holistycznego podejścia do życia. Współautorka książek m.in. z Wojciechem Eichelbergerem, Dorotą Krzywicką, Alanem Starskim i Dorotą Zawadzką.