Etero Chen – seminarium

 

Wielki Mistrz Etero Chen ZAPRASZA na  seminarium „Chen Qi Gong. Powrót do Zdrowych Korzeni”, które odbędzie się 1 – 2 kwietnia 2006 w Delfin Wellness w Józefowie  przy ul. Nadwiślańskiej 96.

 

Etero Chen, Wielki Mistrz Chińskiego Gong Fu*), wychowanek lamów tybetańskich i największych mistrzów świątyni Shao Lin, pragnie ZAPROSIĆ Państwa na swoje seminarium – „Powrót do Zdrowych Korzeni”. Zajęcia te będą poświęcone zagadnieniom szeroko rozumianego zdrowego stylu życia, którego wszyscy nieustannie poszukujemy. Mistrz podzieli się z nami cząstką swojej ogromnej wiedzy, związanej ściśle z metodami, tradycją i mocą starożytnych mistrzów, która w bezpośredni sposób przyczyni się do harmonii w naszym życiu. Poza elementami Tai Qi, Qi Gong poznamy tajemnice chińskich cesarzy: jak utrzymać długowieczność i zdrowie, odmłodzony organizm oraz piękną sylwetkę. Wielki Mistrz Etero Chen jest też twórcą własnej ,,szkoły” Gong Fu i Qi Gong w tradycji Chen najbardziej wiernej linii starożytnych mistrzów. Prywatnie Pan Etero Chen jest ,,człowiekiem renesansu”. Włada wieloma językami w tym Esperanto. Specjalizuje się w chińskiej sztuce kaligrafii. Gra na flecie i innych chińskich instrumentach muzycznych Qi Gong. A nade wszystko jest wybitnym nauczycielem i doskonałym pedagogiem, o nieprzeciętnej lotności umysłu, emanujący nie tylko harmonizującą energią Qi, ale również wielkim ciepłem serca. Jeśli choć raz skorzystasz z zajęć Etero Chena twoje ciało umysł i dusza zaczną stale chłonąć z niewyczerpalnego źródła harmonii i mocy. Cichy, radosny i zrelaksowany nastrój towarzyszący zajęciom, wypełnia uczestników odczuciem kojącego działania pozytywnego Qi oraz uczuciami spokoju, pewności i szczęścia.

*) Gong Fu to prastara chińska sztuka gromadzenia Dan Tian Qi (w dosłownym tłumaczeniu ,,Pola Eliksiru Qi”) w celu wzmocnienia odporności organizmu. Dzięki czemu stajemy się bardziej witalni, zdrowsi i szczęśliwsi.