Masz dar

 

 

OD REDAKCJI:
 
„Kim jestem, by być kimś genialnym, cudownym, utalentowanym, niesamowitym?
 A w zasadzie, kim ty jesteś, by kimś takim nie być?
Jesteś dzieckiem Boga. Umniejszanie się nie służy światu.
 Nie ma nic oświeconego w kurczeniu się po to,
 aby inni ludzie nie czuli się niepewnie w twoim towarzystwie.
Wszyscy mamy świecić wewnętrznym światłem, tak jak robią to dzieci.
 Urodziliśmy się, aby okazywać chwałę Boga, która jest w nas…
a kiedy pozwalamy świecić naszemu wewnętrznemu światłu,
 to nieświadomie pozwalamy innym ludziom na to samo.
Kiedy uwalniamy się z własnego strachu,
 nasza obecność automatycznie uwalnia innych.
Marianne Williamson >>A Return to Love<<”
 
Debra Katz jest osobą, która zna Sekret i wie, że każdy z nas ma Dar. Przez stulecia różne szkoły i ugrupowania duchowe zazdrośnie strzegły Tajemnicy. Przekonywały wyznawców, że tylko wybrańcy mają zdolność do jasnowidzenia, przewidywania przyszłości, odgadywania uczuć i intencji innych osób. Dlaczego? Bo ludzi, którzy nie zdają sobie sprawy z własnych możliwości łatwiej kontrolować.
Czasy te bezpowrotnie minęły. Od nas zależy czy poznamy Sekret i obudzimy Dar. Wydawnictwo WENA prezentuje ksiąkę Debry Katz “Masz Dar”. Autorka w prosty, jasny i przekonywujący sposób uczy nas jak obudzić nieograniczone, paranormalne, duchowe umiejętności drzemiące w każdym człowieku. Przekonuje i udowadnia, że nie jest to trudne.
Wystarczy tylko stosować się do jej wskazówek i wykonywać prezentowane w poszczególnych rozdziałach ćwiczenia. Autorka gwarantuje natychmiastowe efekty, oczywiście pod warunkiem, że sumiennie i starannie będziemy odrabiać “prace domowe”. Książka “Masz dar” po raz pierwszy wydana w języku polskim, skierowana jest do wszystkich, którzy chcą zmienić lub ulepszyć swoje życie. Debra Katz uczy jak odgadnąć prawdziwe intencje i zamiary otaczających nas osób, jak uporać się z własnym poczuciem winy za uczynki, których dopuściliśmy się w przeszłości oraz jak zbudować szczęśliwe życie w przyszłości. Techniki, które prezentuje powodują, że człowiek budzi w sobie pozytywną, duchową siłę, o istnieniu której nie miał pojęcia. Moc, która pojawia się po ukończeniu “książkowej szkoły jasnowidzenia” jest nie tylko dla nas samych, możemy także podzielić się nią z tymi, którzy potrzebują pomocy. Pozycji tej nie powinni omijać również sceptycy, którzy nigdy w życiu nie zetknęli się z paranormalnymi zjawiskami. Co szkodzi przeczytać im książkę od początku do końca, a potem cofnąć się do wybranych rozdziałów i zacząć wykonywać ćwiczenia? Efekty mogą zachęcić największych niedowiarków… Człowiek, który rozwinął w sobie – Dar nie potrzebuje konsultacji jasnowidza. Wie, co jest słuszne, co należy przyjąć, a co odrzucić… Rozumie, że ma prawo do szczęścia, cieszenia się towarzystwem oddanej rodziny, szczerych przyjaciół i dostatku w sferze materialnej. Radość w codziennym życiu zależy od nas samych, musimy tylko dowiedzieć się jak ją zdobyć i utrzymać. Co zrobić, gdy jednak wszystko, o co walczymy i na co pracujemy zostaje nam odebrane? Debra Katz przekonuje, że z najgorszych sytuacji jest wyjście, mimo że czasem trudno je zobaczyć. Jeżeli mamy wiedzę jak przetrwać złe chwile, umiemy obudzić w sobie energię i zaufanie, rozumiemy, że jesteśmy w życiu prowadzeni i wspomagani przez wyższe siły. Wystarczy tylko uwierzyć… Zaufanie przychodzi wraz z ćwiczeniem technik i zasad podanych w tej książce. To wielki i prawdziwy Dar. Zapraszam Cię, Czytelniku do lektury i do wspólnej podróży. Gdy dotrzesz do jej celu odkryjesz SIEBIE.
***
Recenzje czytelników „Masz dar”
 
I. Recenzje zamieszczone w Innerchange
„Masz dar” jest książką, której jest przeznaczone stać się Biblią dla tych, którzy poszukują sposobu na odepchnięcie od siebie wszelkich barier i zasłon i znalezienie dostępu do ich nadzmysłowego postrzegania. Rzadko zdarza mi się, żeby książka, która nie należy do gatunku literackiej beletrystyki tak bardzo mnie zainteresowała. Tej książki nie da się odłożyć póki nie przeczyta się całej! Katz napisała bardzo jasno i czysto sformułowany przewodnik pomocny przy docieraniu i/ lub prostowaniu swoich umiejętności jasnopostrzegania. Jednakże ta książka nie stanowi skryptu z przeżyć Katz lub jakiegoś rejestru jedynego słusznego sposobu postępowania. Katz dzieli się z czytelnikami latami jej doświadczeń, jej osobistymi anegdotami, które informują i pocieszają zbłąkanych czytelników. Obdarza nas swoimi tradycyjnymi i nietradycyjnymi doświadczeniami edukacyjnymi w psychologii, socjologii i w praktykowaniu jasnoczytania. „Masz dar” poprowadzi cię przez arkana samouzdrawiania i pomoże ci stać się naczyniem zmiany i uzdrowienia dla tych, dla których dokonujesz czytań. Istnieją dwa zagadnienia, które zazwyczaj nie są poruszane w książkach poświęconych tematyce metafizycznej – są nimi ochrona osobista i etyka zawodowa. Katz uważnie roztrząsa problem obrony samego siebie, który pozwala Ci nie stać się uwikłanym i zagubionym w bólu Twoich klientów. Co więcej, podczas gdy systemy i mechanizmy uniwersyteckie w Stanach Zjednoczonych pozostają wybitnie powolne i opieszałe w rozpoczęciu uczenia etyki zawodowej, Katz rozwiązuje ten długoletni impas w „Masz dar” przy pomocy szczerych intencji i szczegółowej analizy poszczególnych przypadków zaczerpniętych z prawdziwego życia.
 
II. Recenzje zamieszczane w Mindful Reviewer
Autor: Reina Soto
To jedna z najlepszych książek poświęconych tej tematyce, którą kiedykolwiek miałam okazję wziąć do ręki! Ćwiczenia uziemienia i wizualizacyjne są wytłumaczone w bardzo dobry sposób i, co więcej, użyteczne w życiu codziennym. Wydźwięk książki jest bardzo realistyczny, szczególnie kiedy dotyczy on potencjału umiejętności parapsychologicznych u większości osób. Ta książka podobała mi się tak bardzo przede wszystkim dlatego, że mówi więcej niż inne o wyczuleniu umysłu i o byciu połączonym.
„Masz dar”, 12 lipca 2005
Autor: Mark Foley
Użyteczne ćwiczenia w uziemianiu
Książka Debry Lynne Katz podaje czytelnikom bardzo jasne i przejrzyste przykłady, dzięki którym każdy może rozwinąć i opracować swoje własne techniki i ćwiczenia wizualizacyjne. Nie jestem całkowicie przekonany co do parapsychologicznego potencjału, który można otrzymać tylko za sprawą samej tej książki, ale ćwiczenia uziemiania i samozbierania energii okazały się być absolutnie godnymi uwagi.
Autor: Heide Rumble
To było dobre
Autorka daje swoim czytelnikom praktyczne ćwiczenia w technikach wizualizacyjnych, merytoryczne podstawy całego zagadnienia i sugestie mające na celu zachęcenie do kontynuowania dla tych, którzy mają pewne problemy z wykonywaniem ćwiczeń. Kupiłem tą książkę po to, by pomogła mi ona w moich wizualizacjach, i ta książka naprawdę spełnia swoją rolę. Nie nazwałbym jeszcze siebie jasnowidzącym, ale z drugiej strony nie skończyłem jeszcze czytać tej książki.
III. Recenzje zamieszczone na stronie internetowej www.amazon.com
Zwięzła i szczegółowa
T. Tanyong
Jeszcze, co prawda nie skończyłem jej czytać (jestem dopiero w połowie tekstu), ale śpieszę by powiedzieć, że czytanie sprawia mi olbrzymią przyjemność, i że autorka była bardzo wyrozumiała w prowadzeniu czytelnika za rękę kroczek za kroczkiem przez różnorodne procedury ochrony i pracy przygotowawczej, która zawsze poprzedza wykonywanie czytania. Autorka dzieli się także z czytelnikami bardzo wieloma swoimi doświadczeniami, które nabyła poprzez bycie jasnoczytającą. Jest to książka łatwa w odbiorze i prosta do przeczytania. Po lekturze czytelnik jeszcze przez pewien czas zachowuje w sobie pozytywne uczucia, które wzbudza ta pozycja (pięć gwiazdek).
Do tej pory przeczytałem już trochę różnorodnych książek poświęconych rozwijaniu zdolności i umiejętności jasnowidzenia i podczas gdy część z nich była naprawdę bardzo dobra, to ta jest najlepszą na jaką na razie natrafiłem. Byłem tak zachwycony tą książką, że niemal od razu umówiłem się z autorką na czytanie. Kilka dni temu otrzymałem od niej telefoniczne czytanie, którego wyniki okazały się bardzo dokładne i BARDZO dla mnie pomocne, co jeszcze silniej utwierdza mnie w wierze w ćwiczenia, do których wykonywania jestem instruowany w książce. Naprawdę podoba mi się sposób, w jaki autorka przedstawia ćwiczenia przydatne do bardzo wielu praktycznych umiejętności, takich jak uziemianie i oczyszczanie się z negatywnej energii. Szczególnie podobało mi się ćwiczenie Wzywania Twojej Energii z powrotem. Pomimo faktu, że Debra Lynne Katz jest zawodowym jasnowidzem, to naprawdę szczegółowo instruuje ona swoich czytelników jak mogą rozwinąć w sobie ich własne zdolności i jak mogą dokonywać czytań dla innych. To jest bardzo szlachetne.
R. Chan
Spójrz, Ma, nie ma kart
„Professional Intuitive and Hedgewitch” – Glendale (Kalifornia, Stany Zjednoczone)
(pięć gwiazdek)
Od późnych lat osiemdziesiątych wykonywałem zawodowo czytania zarówno dla klientów podczas spotkań osobistych, jak i przez moją własną linię telefoniczną. Zazwyczaj wykorzystywałem przy tym jakiś rodzaj intuicyjnego narzędzia, takiego jak karty Tarota, karty do gry, wahadła, taseomancja etc. Często zdarzało mi się doświadczać przebłysków jasnopostrzegania, które stanowiły dopełnienie dla któregokolwiek narzędzia, którego właśnie używałem, co dla mnie było dodatkowym „bonusem”. Potem natrafiłem na książki napisane przez uczniów późnego Lewisa Bostwicka, które zachęcały do uczenia się i wykonywania jasnopostrzegawczych odczytów przy pomocy użycia symbolu (często tym symbolem była róża) jako reprezentacji osoby, którą się właśnie odczytuje. Metody Bostwicka zachęcały także do dbania o swoją własną energię i aurę przy pomocy użycia symboli róż, kart uziemiających i innych zwizualizowanych przedmiotów. Ten system uwolnił mnie od nieustannej potrzeby posiadania narzędzi fizycznych podczas mojej pracy; mogłem je teraz zastąpić używaniem wewnętrznych narzędzi mojego umysłu. Zamiast pełnego napięcia wyczekiwania na sporadyczne, akurat trafne przebłyski jasnopostrzegania, książki napisane przez uczniów Bostwicka uczą ich czytelników, jak zapanować i nauczyć się wykorzystywać do własnych celów czyjeś zdolności do jasnopostrzegania. Na poziomie praktycznym, zacząłem być w stanie dawać ludziom, którzy wynajęli mnie do uczestniczenia w danej imprezie, szybkie i proste czytania jasnopostrzegawcze dzięki wykorzystaniu metod Bostwick Berkeley Institute. To szybkie, proste i niepotrzebny jest stół, na którym można by było wyłożyć wszystkie rekwizyty. Jednakże nie byłem do końca zadowolony z tego systemu, być może było to spowodowane moimi własnymi ograniczeniami albo brakiem informacji w książkach, które czytałem by odpowiedzieć na pewne pytania – albo przyczyną była kombinacja obu tych czynników. Tak więc powróciłem do używania kart, run i innych fizycznych narzędzi udzielając klientom odpowiedzi na ich pytania w tych chwilach, kiedy wiedziałem, że symbolizm róży nie zadziała. To wszystko zmieniło się dnia, kiedy sięgnąłem po książkę Debry Lynne Katz. Pani Katz bardzo często odwołuje się do metody Lewisa Bostwicka, toteż wiele z przedstawianych przez nią wizualizacji było już mi znanych. Jednak jej książka pomogła mi „rozciągnąć” moją naukę i zabrała mnie dalej dzięki uczeniu mnie jak wykorzystać inne metody wykonywania czytań dla ludzi przy ciągłym wykorzystaniu metod związanych z symboliką róży. Nawet zanim jeszcze skończyłem czytać tę książkę, udało mi się dać niesamowicie dobre jasnopostrzegawcze czytanie klientowi, które trwało bez mała godzinę – wszystko zrobione z zamkniętymi oczami i bez żadnego wykorzystania fizycznych narzędzi. Pani Katz w swojej książce zawiera także inne rozdziały, które mówią na przykład o tym, jak należy rozpocząć swoja karierę zawodowego jasnowidza, jak należy pobierać opłaty od klientów, jak nauczyć się wykonywać czytania dla par (i kiedy tego NIE robić) i różne techniki uzdrawiające, co także zawiera wysyłanie swoich mocy uzdrowicielskich do pacjentów chorych na nowotwory – jej metoda na to wydaje mi się być dużo bardziej efektywna i jasna w swoim działaniu niż te, które próbowałem wykorzystywać wobec pacjentów chorych na raka w dwudziestych latach mojego życia. Nie ma nic złego w wykorzystywaniu fizycznych narzędzi w czyjejś pracy jasnowidza – ja sam czasem decyduję się na ich wyjęcie i sprawia mi to wielką radość; niektórzy klienci lubią widzieć karty i kryształowe kule na stole. Ale jeżeli chcesz rozpocząć wykonywanie czytań stricte przez metody jasnopostrzegania, to ta książka jest doskonała zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych czytelników. Z bardzo wielu dobrych książek napisanych przez uczniów Bostwicka, według mnie ta jest nie tylko zdecydowanie najlepsza, ale także idąca najdalej, tłumacząca najwięcej.
(pięć gwiazdek) Autorka wie, o czym pisze! 11 sierpnia 2005

Recenzent: A. Brown

Moim zdaniem ta książka jest niezwykle cennym źródłem informacji i doskonałym wstępem zarówno do poznawania umiejętności i zdolności parapsychologicznych, ale także do filozofii metafizycznej. Pozycja ta naprawdę rozbudziła moje wielkie zainteresowanie rozwojem parapsychologicznym. Debra Lynne Katz swoją książkę pisze stylem podobnym do prowadzenia rozmowy, bo pozwala potencjalnie suchym, nudnym i nieciekawym zagadnieniom nabrać nieco rumieńców i życia. Mój egzemplarz tej książki jest już bardzo zużyty – głównie przez moją nieustanną chęć do powracania do niej i odwoływania się do tekstu. Otrzymałem także czytanie od autorki i stwierdzam dziś, że było bardzo celne i prawdziwe.
Niesamowita łatwość w odbiorze książki

Recenzent: J. Globe

„Jetsgroup” (Kalifornia)
Ciężko mi było odłożyć tą książkę. Wiedziałem co prawda o znakomitej większości narzędzi, o których pisała autorka, ale czyni je ona bardzo łatwymi do zrozumienia i do wykorzystania w praktyce dnia codziennego. To wszystko ma sens. To jest niesamowita książka, kupiłem też kilka jej egzemplarzy dla moich znajomych. Nie mogę znaleźć odpowiednich słów by wyrazić, jak bardzo ta książka zmieniła moje życie. Życzę wam wszystkiego, co najlepsze i licznych błogosławieństw.
IV. Recenzje klientów na stronach BARNES i NOBEL.COM
1. Tina DeGroate, medium, 12 sierpnia 2005 (cztery gwiazdki)
To jest książka, którą powinieneś mieć!
Od ponad 15 lat praktykuję rozwój parapsychologiczny. Przeczytałam już większość książek poświęconych tej tematyce. W tym konkretnym czasie, w tej chwili to jest książka, którą chciałabym polecić każdemu początkującemu, który tylko jest zainteresowany rozwijaniem i ulepszaniem swojej zdolności jasnopostrzegania albo jego intuicji. Ćwiczenia są bardzo proste do wykonania dla wszystkich tych, którzy potrafią wizualizować jakiś obraz przy pomocy ich oka umysłu.
Sam Tailor, prawnik
27 stycznia 2005 (pięć gwiazdek)
Ta książka zmieniła moje życie
Ta książka nie tylko nauczyła mnie jak medytować, ale także sprowadziła mnie z powrotem do mojego własnego ja, do moich snów i do moich prawdziwych zdolności i umiejętności. Jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich zainteresowanych tematyką parapsychologiczną!
REVIEWER BONNIE NEALY
Rozwijanie Twoich zdolności jasnopostrzegania, 30 marzec 2005
„Masz dar”, książka napisana przez Debrę Lynne Katz, jest pozycją jedyną w swoim rodzaju, która uczy czytelników bardzo cennych narzędzi pomocnych przy rozwijaniu zdolności jasnopostrzegania, twojej własnej zdolności do jasnowidzenia, by dostrzegać widzialne informacje przy pomocy nadzmysłowych środków – dar, który, jak wierzy autorka, wszyscy posiadamy, ale zaledwie niewielu z nas go wykorzystuje. Katz ma tytuł bakałarza sztuk (licencjat) w Psychologii i mistrza sztuk (magistrat) w pracy społecznej i uczyła się z parapsychologicznymi chirurgami i uzdrowicielami wiarą na Filipinach. Założyła Sedona Psychic Training Center i Sedona Psychic Entertainment w Arizonie i jest zawodowym wróżem, czytaczem parapsychologicznym i uzdrowicielem w Kalifornii. Książka jest napisana bardzo dobrym językiem i jest pełna prostych i w sposób przejrzysty wyjaśnionych kierunków i ćwiczeń, które mogą wykorzystać wszyscy pragnący odkryć w sobie te ukryte talenty patrzenia poza zasięg fizyczności. Debra Lynne Katz wyjaśnia, że chciała uczynić dostępnymi dla wszystkich techniki, dzięki którym sama została przećwiczona i dzięki którym teraz posiada swoje własne zdolności jasnowidzenia. Co więcej, podkreśla, zdolności te na początku były mniej niż ledwo dostrzegalne. Debra Lynne Katz jest głęboko przekonana, że wszyscy mają te parapsychologiczne receptory, które wymagają zaledwie porządnego i dobrego strojenia i ćwiczenia, kiedy uczymy się ufać temu, co „postrzegamy”. Fascynująca książka dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani ESP.
V. Paranormalabout.com (28 kwietnia 2005)
Książka Tygodnia – „Masz dar”
Autor: Debra Lynne Katz
Istnieje wiele książek omawiających tematykę rozwijania zdolności jasnowidzenia, ale ta pozycja może być jedyną aktualnie dostępną na rynku, która doskonali swoich czytelników w zdolnościach do jasnopostrzegania. Jaka jest różnica? Konkretnie rzecz biorąc jasnopostrzeganie to zdolność do widzenia wizualnych informacji dzięki środkom nadzmysłowym. Autorka Debra Lynne Katz jest zarówno zawodowym jasnowidzem wykorzystującym jasnopostrzeganie w swojej pracy, jak i uzdrowicielem i duchowym doradcą. Ta książka wyjaśnia jak należy budować swoje umiejętności i zdolności, jak wykonywać jasnowidzące odczyty, jak zastosować to, czego się nauczyło do codziennego życia – a nawet jak założyć własny interes.
Ten artykuł dotyczy jasnopostrzegania i sposobu, w jaki możemy rozwinąć w sobie konkretną umiejętność by otrzymywać dodatkowe nadzmysłowe informacje przy pomocy obrazów wizualnych. To jest jasne i proste do zrozumienia, łączące w sobie wiele technik; książka omawia kwestie interesujące zarówno dla absolutnych początkujących, jak i dla tych, którzy przygotowują się do założenia własnego interesu jako jasnowidzący. Czytać innych jest rzeczą prostą i zajmującą, autorka wyjaśnia także kilka innych, trudniejszych zagadnień metafizycznych. Książka jest bardzo obficie najeżona licznymi i fascynującymi przykładami jasnopostrzegania, z którym autorka spotkała się w pracy podczas autentycznego życiowego doświadczenia. Jej podejście do omawianych zagadnień jest bardzo przemyślane i zrównoważone. Jej doskonałe techniki wizualizacyjne są bardzo cennymi narzędziami, których mogą używać wszyscy. Dla łatwości korzystania z samej książki dobrze by było, gdyby były one podsumowane na końcu każdego rozdziału.

Kup książkę w Krainie Zdrowia.