Taniec duszy

„Taniec duszy”

PanEuRytmia Petera Deunov w przekazie Ardelli Nathanael

 

Powiedzieć o Tańcu Duszy Ardelli Nathanael: „zachwycająca”, to mało. Niełatwo znaleźć odpowiedni epitet opisujący trafnie tę książkę – to prawdziwe arcydzieło!

Wydawnictwo to opisuje w przejrzysty i zwięzły sposób zjawisko PanEuRytmii, które zatacza coraz szersze kręgi zarówno wśród polskiego, jak i międzynarodowego społeczeństwa. Dlaczego tak się dzieje? Bo PanEuRytmia pozwala nam się wyzwolić poprzez zjednoczenie w tańcu z naturą! Można powiedzieć, że wiele jest sposobów na uzyskanie tego, ale relacje ludzi uczestniczących w kursach Ardelli Nathanael oraz czytelników jej książki, Tańca Duszy, świadczą o niespotykanej na skalę światową skuteczności i atrakcyjności tego zjawiska.

 

Książka jest zarówno uzupełnieniem spotkań z PanEuRytmią i jej wykładowcami, jak i wprowadzeniem do niej. Dzięki przejrzystym opisom ruchów tańca, podpieranych przepięknie ręcznie rysowanymi ilustracjami autorki, taniec ten staje się łatwo dostępny nawet dla osoby nie znającej zupełnie tematu, ale i też żadnego tańca! To prawdziwy Taniec Duszy, który jest ucztą nie tylko dla duszy, ale i ciała.

 

PanEuRytmia to nie jest zwyczajny taniec – to sposób na życie! Życie, które stanie się dzięki tańcowi bardziej duchowe i otwarte na nowe doznania. Jeżeli masz potrzebę wyzwolenia duszy, ciała i umysłu oraz otwarcia się na świat, sięgnij bezzwłocznie po tą pozycję!

Recenzje czytelników:
Phyllis Thorpe, instruktor PanEuRytmii:
Wartościowa książka Ardelli Nathanael „Taniec duszy” dostarcza użytecznych informacji wszystkim tym, którzy zanurzeni są w pięknie, mocy i magii PanEuRytmii. Autorka krok po kroku podaje szczegółowe opisy i ilustracje wszystkich momentów. Dodaje do nich zrozumiałe komentarze dotyczące głębszego znaczenia poszczególnych gestów. Jej nauki są owocem wieloletniego doświadczenia w prezentowaniu tego tańca oraz w praktykowaniu go wspólnie z setkami ludzi na całym świecie. Kiedy ja zacząłem nauczać PanEuRytmii, pomysły i metody zawarte w „Tańcu duszy” okazały się dla uczniów bardziej pomocne niż ich osobiste doświadczenie tańca. Książka zawiera wartościowe wskazówki, które pozwalają uczącym się tańca pogłębiać radość i poczucie wolności, których doświadczają podczas świadomego wykonywania prostych ruchów. Tancerze powoli i systematycznie odkrywają tkwiące w PanEuRytmii możliwości przemiany ich własnego życia. „Taniec duszy” zawiera piękne i wartościowe wprowadzenie do duchowej ekspresji, która jest najlepszym sposobem przygotowywania nas samych do wkroczenia w nowe tysiąclecie.
LaUnaHuffies, Autorka „Uzdrów sam siebie światłem: Jak połączyć się z Anielskimi Uzdrowicielami”:
Ardella Nathanael jest tancerką w najwyższym znaczeniu tego słowa. Jej książka to wspaniały ilustrowany przewodnik po PanEuRytmii – radosnej sekwencji tanecznej, która otwiera serce, umysł i ciało i naśladuje rozbudzający i ożywiający taniec Aniołów Boskiej Miłości.
Don G. Campbell, autor “Ryku milczenia”:
PanEuRytmia pozwala osiągnąć poprzez ruch stan nieustannej modlitwy, medytacji i dziękczynienia. Proste ruchy, które mają swoje istotne znaczenia, pozwalają osiągnąć jasność umysłu, harmonię ciała i świadomą duchowość. To wspaniała książka, Ardella Nathanael przekazuje w niej myśl Petera Deunov o mocy muzyki i tańca.
Gordon Davidson, autor „Duchowej polityki” i „Budowniczych świtu”, przewodniczący Związku Wizjonerów w Waszyngtonie: W „Tańcu duszy” Ardella Nathanael przekazuje nam klucz do świętego tańca i muzyki, dzięki którym doświadczymy połączenia z naszym Kosmicznym Źródłem. PanEuRytmia wyłania się z Duchowej Hierarchii, wiecznie obecnej rzeki inspiracji, która podtrzymuje życie na naszej planecie. Każdy, kto praktykuje przedstawiony w tej książce taniec radości i mądrości, dozna przemiany własnej energii i odczuje intensyfikację własnego życia, podniesionego do rangi wszech-Życia.

Kup książkę w Krainie Zdrowia.