Magiczna Wyprawa do Peru

Magiczna Wyprawa do Peru

W dniach 21 maja – 6 czerwca 2006 odbyła się MAGICZNA WYPRAWA DO PERU

Składała się z dwóch części:

I część od 21 do 30 maja – Ścieżka Inicjacji Inków

II część od 30 maja do 6 czerwca – Titikaka i Magia Starożytnych

Wyprawę poprowadzili:

                                                               Mallku – James Arevalo                                      Autori (Ashan)

                    prezes Stowarzyszenia Pisarzy Andyjskich,         autor książki “Diamentowy Lud” 

                    prowadzi międzynarodowe ceremonie                  oraz albumu CD “Bliźniacze Dusze, Święte Zaślubiny”

                    przesilenia na Machu Picchu i w Cusco,
autor książki “Przebudzenie Pumy,

Ścieżka Inicjacji Inków”
Program Wyprawy:

     I część: “ŚCIEŻKA INICJACJI INKÓW”

21 maja. Wylot z Waszego miasta i przylot do Limy, pomoc i transport do hotelu, odpoczynek (proszę potwierdź możliwy czas przylotu, by zobaczyć, co możemy zorganizować pierwszego dnia)

 

22 maja. Transport na lotnisko i lot do Cusco, przylot i połączenie ze Świętą Doliną. Cieszcie się po drodze indiańskim rynkiem Pisac. Dojazd do hotelu i odpoczynek, zaklimatyzowanie się. W nocy wprowadzenie do miejsc mocy w Andach. 

23 maja. Dziś odkrywamy Świętą Dolinę Inków. Rano wizyta w starożytnym mieście Ollantaytambo, gdzie budynki do dziś zachowały oryginalną architekturę Inków. Będziemy mieli specjalną ceremonię-medytację w tej Świątyni Wiatru, przepiękne miejsce z widokiem na miasto i rzekę Urubamba. Popołudniu wizyta w Moray, starożytnym miejscu Inków z kolistymi tarasami wybudowanymi ku czci Pachmamy. Tutaj nasz duchowy przewodnik poinstruuje Was w ćwiczeniach i medytacji w centralnym kręgu tego zdumiewającego miejsca mocy. W drodze powrotnej do naszego hotelu zwiedzimy pracownię ceramiki. 

24 maja. Poranny pociąg do Aguas Calientes, gdzie zakwaterujemy się zanim odwiedzimy słynne miasto Machu Picchu, zwane przez Mallku Kryształowym Miastem, Miastem Tęczy, Miastem Kondora i Kolibra, Miastem Pokoju, Miastem Światła. Jest tu wiele ścieżek i miejsc, które możemy doświadczyć. 

25 maja. Wcześnie rano wchodzimy na Machu Picchu i bierzemy udział w ceremonii głębokiej podróży w wewnętrzną ścieżkę, by zyskać ufność w duszy i Wasz unikalny cel. Wieczorem będziecie mieli okazję wykąpać się w gorących potokach Aguas Caliente. 

26 maja. Dziś wracamy pociągiem do Cusco, przyjazd i transport do hotelu. Noc w „pępku świata”. 

27 maja. Wcześnie rano inicjujemy ceremonialną ścieżkę odkrywania miejsc mocy w mieście Cusco i jego okolicach. Wizyta w „WAKA” (Świątyni) Pumy w Quengo, zrozumienie ścieżki Inicjacji Słońca i pracy z mocą Przesilenia. Następnie podróż do Amaru Machay oraz Sacsaywaman. Po południu wizyta w Tipon, antycznym miejscu, gdzie znajduje się Świątynia Wody. 

28 maja. Wizyta w Koricancha, Świątyni Słońca w Cusco, wolny dzień na ostatnie zakupy i zwiedzanie, później wieczorna ceremonia i podróż z bębnami. 

29 maja. Transport na lotnisko i lot do Limy, przyjęcie i transport do hotelu. Popołudniu wizyta w Starożytnym Sanktuarium Pachakamaq. Powrót do hotelu i odpoczynek. 

30 maja. Otwarty Dzień w Limie dla tych którzy tam będą. Transport na lotnisko i powrót do domu.

 

 ____________________________________________

     II część: ”TITIKAKA I MAGIA STAROŻYTNYCH”

 

31 maja. Dziś odkrywamy potężne Jezioro Titikaka, które jest żeńskim biegunem planety. Mamy łódź, która zabierze nas do społeczności Amantani. Jest to podróż w czasy starożytne, doświadczymy codziennego życia społeczności i będziemy mieszkać w domach mieszkańców wyspy. Popołudniu weźmiemy udział w ofiarowaniu z duchowym przywódcą społeczności.

 

1 czerwca. Wczesne wejście w Świątynie Pachamamy i Pachataty i ceremonie. We właściwym czasie wrócimy na kontynent robiąc po drodze 2 przystanki. Odkryjemy grupę wysp Uros, znanych jako pływające wyspy. Powrót do Puno a potem do hotelu.

 

2 czerwca. Dziś odkryjemy międzywymiarowe wrota w Ajayu Marka i ołtarze Copamaya. Późnym popołudniem wizyta w Świątyni Płodności i powrót do hotelu

 

3 czerwca. Podróż do Chivay, po drodzę odwiedzimy andyjski Taj Majal w Sillustani, jest to jedno z najpiękniejszych miejsc mocy, gdzie andyjczycy postanowili oddawać cześć Niebu i Ziemi. Medytacje i połączenie z Waszym własnym królestwem w Świetle. Kontynuacja podróży do wioski Chivay w rejonie KONDORÓW.

 

4 czerwca. DZIŚ ODKRYWAMY JEDNO Z NAJBARDZIEJ ZDUMIEWAJĄCYCH NATURALNYCH MIEJSC MOCY ANDÓW, KANION COLCA. PODCZAS MIŁEGO SPACERU PO KRAWĘDZI KANIONU, BĘDZIEMY MIELI MOŻLIWOŚĆ ZOBACZENIA KONDORÓW, GDZIE ICH MAJESTAT WPROWADZI NAS W MAGIĘ NIEBIOS. PÓŹNYM POPOŁUDNIEM NACIESZYMY SIĘ GORĄCYMI POTOKAMI TEGO REGIONU. Nocleg w Chivay.

 

5 czerwca. Po śniadaniu udamy się do Arequipa, Białego Miasta, skąd mamy lot do Limy, przylot, przyjęcie i transport do hotelu. Odpoczynek.

 

6 czerwca. Rano wizyta w Starożytnym Sanktuarium Pachakamaq. W odpowiednim czasie transport na lotnisko w celu połączenia międzynarodowego. Koniec naszych usług i początek nowych kroków w Waszym życiu.

 

30 maja. Kontynuujemy podróż na Południe, naszym celem jest Jezioro Titikaka. W drodze odwiedzimy Główną świątynię Wiracochy w Raqchi. Jest to bardzo miła wycieczka, która pozwoli nam oddać cześć Apus w La Raya, najwyższym miejscu na tej trasie (4300 m n.p.m.). Późnym popołudniem przyjazd do Puno, transport do hotelu.