Koncert Piąty Wymiar

“Piąty Wymiar”
Koncert
13 lipca 2007 g.20:00

Warszawa – Muzeum Etnograficzne ul. Kredytowa 1

Cena biletu: 50 zł

Cena specjalna: do 30 czerwca – 40zł !!!

Dźwięki anielskiej harfy Phila Grubera, potężnych gongów Ireny Galińskiej oraz moc utalentowanego multiinstrumentalisty Matawy zabiorą Cię w magiczną podróż w Piąty Wymiar, który jest przyszłością ludzkości. Już dziś przenieś się poza rok 2012 i poczuj jak anielska obecność i siła bezwarunkowej miłości przenoszą Cię na częstotliwość, na której możesz manifestować swoje doskonałe życie na Ziemi, szczęśliwe i wolne od zgiełku, zagubienia i trosk naszego nowoczesnego świata. Zanurz się we wszechogarniającej uzdrawiającej mocy gongu i wzleć na skrzydłach dźwięków harfy na wyżyny duchowych uniesień.

UZDRAWIAJĄCY KONCERT
ANIELSKĄ HARFĄ I ŚWIĘTYM GONGIEM

Dźwięki Anielskiej harfy Phila Grubera, połączone z dźwiękami Świętego Gongu, mogą stymulować wewnątrz ciebie wspomnienie prawdziwych celów twojego życia, ewolucyjne przeznaczenie twojej duszy. Ta boska współpraca poprzez święte dźwięki obudzi w tobie pamięć o celu twojej duszy, o ścieżkach, które obraliśmy do przejścia w tym życiu zanim wstąpiliśmy w naszą fizyczną inkarnację tu, na Ziemi!
W trakcie sesji, mogą nadejść także channelingowe przesłania, aby pomóc stymulować pamięć twojego świętego kontraktu. Harfa Phila jest nastrojona do „klucza życia”, a święty gong JEST pulsem i biciem serca potężnej Obecności JAM JEST, której częścią jesteśmy my wszyscy! Muzyka sięga do naszego najgłębszego rdzenia, a te wyprawy są cennymi doświadczeniami, które będziemy długo pamiętali i które będą nam bliskie, gdy będziemy dalej uczyć się, rosnąć i pewnego dnia rozpoznamy w sobie Mistrzów. Tak wyjątkowy koncert w istocie zwiastuje doświadczenia, które wszyscy będziemy mieli, kiedy Niebo naprawdę zamanifestuje się tutaj na Ziemi!!!
„Muzyka ma zdolność do przyciągania Aniołów. To było wiadome od wieków. Pewne typy muzyki mają magnetyczny rezonans, który przyciąga Anioły bliżej nas. To ma wiele wspólnego z uczuciami, których doznajemy, gdy słuchamy pięknej muzyki, muzyki, która dotyka naszej duszy!! Całą ta rzecz z uczuciami wiąże się z tym, że Anioły są dosłownie zdolne do połączenia się z Wami, ponieważ muzyka otworzyła wrota wewnątrz naszych ciał, co pozwala Aniołom być bliżej nas…pozwala połączyć magnetyczne bariery, które odseparowują ten świat od światów wyższych. Wiecie, w tym wyjątkowym okresie w naszej historii, zasłony pomiędzy tymi światami stają się coraz cieńsze. Coraz cieńsze stają się zasłony pomiędzy nami i wyższymi częściami nas samych, które są tym, czym naprawdę są Anioły. By Anioły oddziaływały na nas, w naszym imieniu lub by pomogły nam, by były naszymi przewodnikami, muszą być o to poproszone…innymi słowy muszą być wezwane. Muzyka jest tym, co je przyzywa. Przyciąganie muzyki jest tak silne, że nie mogą się one oprzeć. Czasami muzyka ma ten sam energetyczny podpis, co prawdziwe imię Anioła, a wtedy, gdy jego imię jest wzywane, nie może się oprzeć! Magicy wiedzieli to od zawsze, a wielu kompozytorów znało sekret przywoływania aniołów. Anioły, ich zastępy stoją gotowe, by nam pomóc, by nas poprowadzić i pomóc nam w uzdrowieniu. Jesteśmy częścią nich, a one są częscią nas. Większość, jeśli nie WSZYSCY ludzie, wie coś o aniołach. Napisano setki książek na ten temat. Programy telewizyjne próbowały wytłumaczyć obecność aniołów w życiu ludzi, a wielu ludzi, dużo więcej teraz niż kiedykolwiek przedtem, ma spotkania z Aniołami. Kiedy doświadczamy radości i błogości, anioły są blisko. Anioły dzielą się naszą radością!! Zbliżają się każdego dnia bardziej, gdyż zasłona pomiędzy tym a następnym światem staje się coraz cieńsza. Muzyka otwiera wrota wewnątrz naszych ciał i wrota pomiędzy światami, nawet pomiędzy wszechświatami!!!

Muzycy:
Phil Gruber – Mistrz harfy, najsłynniejszy nowojorski nauczyciel metafizyczny. Udziela konsultacji indywidualnych oraz prowadzi warsztaty mające na celu rozwój osobisty i uzdrawianie wibracjami. Zadziwia publiczność dogłębną wiedzą na temat metatronicznej fizyki światła, Świętej Geometrii i fenomenu Indygo. Jego pasja, entuzjazm, uduchowienie, błyskotliwy dowcip i inteligencja sprawiają, że jest on uwielbianym i bardzo szanowanym mówcą na scenie międzynarodowej. Przemawiał przed ONZ, występował w filmie „Ewolucja Indygo”.

Matawa – Wendelin Keller Dikenou – Urodził się 16 maja 1981, duchowy uzdrowiciel i muzyk, duchowy nauczyciel i życiowy przewodnik, chaneller.
Matawa gra muzykę medytacyjną i uzdrawiającą, a także muzykę na bębnach do rytuałów tańca i uzdrawiania. Śpiewa i tworzy utwory wokalne po niemiecku i angielsku w oparciu o swój bęben.
Matawa gra na różnych instrumentach:
– czakrofon – system 13 piszczałek opartych na naturalnych szeregach harmonicznych. Jest to instrument stworzony dla potrzeb muzykoterapii i muzyki medytacyjnej. Ideą jego twórcy (Joga Dass muzykoterapeuta z Niemiec) było stworzenie instrumentu opartego na naturalnych szeregach harmonicznych 13 tonacji stworzonych przez Majów.
– misy tybetańskie i kryształowe
– instrumenty perkusyjne: bębny afrykańskie (jego ojciec pochodzi z Togo w zachodniej Afryce, a matka ze Szwajcarii) oraz bębny szamańskie.

Irena Galińska – Mistrzyni gry na gongach, muzykoterapeutka, prowadzi seanse „kąpieli w gongu”. Oprócz gongów wykorzystuje „śpiewające misy” i dzwonki. Grała u boku takich muzyków jak Don Conreaux, Monika Stadler, Christian Dangle, Aidan McIntyre, Krzysztof Ścierański, Phil Minton, Mikołaj Trzaska, Peter Fris, Malku (James Arevalo Merejildo), Phil Gruber. Koncertowała m.in. w Peru, w siedzibie ONZ i kościele Votivkirche w Wiedniu i w wielu kościołach w Polsce, jak np. Kościół Jezusowy w Cieszynie, Kościół Farny w Kazimierzu nad Wisłą i wielu innych. Występowała podczas V festiwalu filmowego Era Nowe Horyzonty. Jest pomysłodawcą i pionierką „Kąpieli w gongu”, jako pierwsza w Polsce na początku lat 90 promowała adeptów tej sztuki. Nagrała płyty: Przebudzenie Pumy, Ścieżka inicjacji Inków, Bractwo aniołów.