Janosh- nowy Andy Warhol

Janosh – nowy Andy Warhol

 

 

JANOSH
i jego
KLUCZE ARKTURIAN
Po raz drugi w Polsce!!!

 

„Nowy Andy Warhol?”
„Kręgi zbożowe są mistycznym fenomenem, który wzbudza twoją ciekawość. Artysta Janosh może ci o tym wszystkim opowiedzieć poprzez specjalne prezentacje multimedialne na ten temat. Nudne? Absolutnie nie! Janosh jest bardziej niż trendy, jego sztuka była wystawiana w Supperclubach (sieć klubów kulturalno-rozrywkowych) w Amsterdamie, Rzymie oraz San Francisco.” (Cosmopolitan)

 

Multimedialny show – “Klucze Arkturian”
To wielkie dzieło było prezentowane na specjalne zaproszenie głównej siedziby ONZ w Nowym Jorku w sierpniu 2006 roku, a zaraz potem sprowadzone do Kanady. Jest to zadziwiająca multimedialna trylogia z przekazem dostarczonym w uniwersalnym języku Świętej Geometrii. Fascynujące wielogodzinne doświadczenie dźwięku i światła, które Cię dotknie, poruszy i zainspiruje! Dowiesz się więcej o: DNA, mocy myśli, potencjale mózgu, kręgach zbożowych i o… sobie! Doświadczysz najbardziej uniwersalnego i potężnego języka na Ziemi – Świętej Geometrii.

 

Dla kogo przeznaczona jest Święta Geometria?

Dla każdego. To logiczne kiedy myślisz o tym. „Kim jestem?”, „Gdzie jestem teraz? „Dlaczego tu jestem?”. Dokąd zmierzam?”. Większość ludzi szuka odpowiedzi na tego typu pytania. Próbują szukać tych odpowiedzi poza sobą. Aktywacja, którą wykonujemy za pomocą tych hologramów pozwala ludziom znaleźć te odpowiedzi wewnątrz nich samych-. wszystkie odpowiedzi są już w nas. Multimedialna prezentacja, której Aktywacja jest najważniejszą częścią, kończy się przejrzystą wiadomością: „przestań podążać za innymi i emocjami innych ludzi, podejmij własne mistrzostwo!”

 

 

Polecamy strony Janosha